روغن ترمز BIZOL DOT 4

درباره بیزول:

شرکت بیزول(به انگلیسی: Bizol) اصالتی آلمانی دارد و در زمینه ی تولید انواع روغن های خودرو و سایر وسایل نقلیه مانند روغن موتور، روغن ترمز، روغن هیدرولیک و … فعالیت های چشمگیری داشته است. محصولات این شرکت به بسیاری از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ی جهان عرضه می شود و طرفداران زیادی دارد.

نام این شرکت از کلمه ی Bison (نوعی گاو وحشی) گرفته شده است و درگذشته با لوگوی همین حیوان شناخته می شد. امروزه این گاو وحشی جای خود را به سه قطره ی رنگی داده است. رنگ های قطره ها در کنار نوشته ی مشکی Bizol به نوعی نمایانگر پرچم آلمان بوده و قطره ی سبزرنگ آن نمادی برای Green Oil است.

محصولات باکیفیت این شرکت توانسته اند استانداردهایی مانند ISO 14001:2009 و DIN EN و ISO 9001:2008 را اخذ کنند.

مشخصات کلی:

بالاترین ذخیره ایمنی به دلیل ایجاد نقطه جوش بالا
قدرت ترمز کنترل فوق العاده
محافظت طولانی مدت از تمام قطعات سیستم ترمز

BIZOL Brake Fluid DOT ۴ یک مایع ترمز تمام سینتیتک با توانایی بالا، که در تمام سیستم ترمز هیدرولیک خودروهای شخصی و خودروهای سبک وزن استفاده می‏شود.
با استفاده از ترکیبات پایه ای مطلوب سینتیتک و بسته افزودنی مدرن، یک محافظت کننده مطمئن در برابر خوردگی و اکسید شدن می‏باشدکه این موضوع طول عمر قطعات سیستم ترمز را تضمین می‏کند.
پایدارای عالی(بالابودن) نقطه جوش در زمان تر و خشک بودن، تضمین کننده ایمنی ترمز می ‏باشد.  مناسب برای سیستم ترمز ABS  می‏باشد و بعلاوه هیچ‏گونه آسیبی به قسمت‏های فلزی و لاستیکی و پلاستیکی نمی ‏رساند.